Menu
strona internetowa PromoRugby

strona internetowa PromoRugby

projekt i realizacja, strona internetowa Promo Rugby

PromoRUGBY to wielopłaszczyznowy projekt stworzony przez i dla kibiców tego sportu. Skupiamy się na promocji rugby jako nośnika uniwersalnych wartości jak braterstwo, szacunek, wiara, determinacja, odpowiedzialność czy wolność. PromoRugby to niezależna inicjatywa kibiców pasjonujących się rugby i działających w celu promocji dyscypliny. Kluczowym elementem i efektem wieloletniej pracy jest dwupłytowy album "Skazani na rugby", zawierający utwory o tematyce rugby oraz cechach kojarzonych z tym sportem jak siła, waleczność, odwaga, ambicja i wola walki oraz zasad fair play, czyli poszanowania dla rywala.
Na przestrzeni lat inicjatywę poparło wiele znanych osobistości ze świata sportu, muzyki i filmu. Jesteśmy też wszędzie tam, gdzie dzieje się rugby i mówi się o rugby, zapowiadając i relacjonując wydarzenia czy włączając się w organizację imprez cyklicznych, jak coroczny Memoriał im. Edwarda Hodury czy tradycyjny mecz noworoczny. Inicjatywę wspierają i promują osoby rozpoznawalne, z autorytetem, między innymi aktorzy, ludzie show biznesu, jak i profesorowie różnych dziedzin naukowych czy artyści plastycy. Odnosząc się do wykonywanych przez siebie zawodów i związanych z nimi pasji, zarażają pozytywną energią, a także zachęcają do zapoznania się ze sportem, jakim jest rugby.

W grudniu 2015 ukazała sie książka pt. "Skazani na Rugby" zawierająca dwupłytowy album muzyczny Cd1 "Pasja Czyni Wolnym" i Cd2 "Drużynowy Sport Walki"
SKAZANI NA RUGBY to motto, którym się kierujemy w naszej codziennej pracy. Opiera się ono na elementach kojarzących się z więziennictwem, ma na celu wzbudzenie kontrowersji. Kontrastowość ta jest celowym zabiegiem realizowanym przez pomysłodawców w promocji idei rugby. Ma na celu zachęcenie do przemyślenia wyborów, jakich często dokonujemy, a nie utożsamianie rugby z środowiskiem kryminalistów. Wręcz przeciwnie, SKAZANI NA RUGBY to inicjatywa oparta o aspekt wolnościowy, którego wykładnikiem staje się samorealizacja, spełnienie i obranie właściwej drogi w walce, którą toczymy o samych siebie.

zobacz realizację tutaj: promorugby.pl

Wykonane prace:

  • layout strony internetowej
  • wdrożenie strony internetowej
  • optymalizacja treści
  • szkolenie zespołu w zakresie obsługi portalu i do samodzielnego zarządzania treścią
Facebook Twitter Google+ Pinterest LinkedIn VK
(4 głosów)
tel. 535 577 755
EliAda, studio reklamy
81-391 Gdynia
×